Náš tým zabodoval na Vokolo priglu

Třináctý ročník běžeckého klání pro elitní závodníky, amatérské běžce i hobíky se uskutečnil tradičně druhou říjnovou sobotu. V sobotu 12.10.2024 oběhlo populární rekreační cíl - Brněnskou přehradu kolem dokola 1.638 běžců a běžkyň z celé České republiky. Nádhernou členitou trať o délce 14,1km absolvovalo 1.488 běžců, další soutěžili v týmech, štafetách, mezi společnostmi a v běhu se poměřily i brněnské univerzity. Farmaceutická fakulta je hrdá na svůj tým, který obsadil v těžkém klání krásné desáté místo.

17. 10. 2024

Počasí závodu skutečně přálo a tým "Farmacie Neboj to bude dobrý", ve složení Erika Moudrá, Lea Antošová, Lucie Coufalová a Karel Šmejkal, vyrazil do závodu v plném rytmu. Ten si tým udržel až do závěrečných metrů a obsadil krásné 10. místo. Moc gratulujeme celému týmu a děkujeme za perfektní reprezentaci!