Slavnostní promoce ukončily akademický rok 2023/2024

V pátek 21. června oslavila Farmaceutická fakulta se svými absolventy slavnostní promoce. Promocí se zúčastnilo 96 absolventů, kteří složili státní závěrečné zkoušky v jarním semestru a do celkových 105 absolventů je doplnili ještě absolventi, kteří studium ukončili již v podzimním semestru.

21. 6. 2024

Za účasti pana prorektora pro personální a akademické záležitosti MU profesora Jiřího Hanuše, děkana FaF profesora Davida Vetchého a proděkanky pro studium FaF doktorky Tünde Ambrus se sešli noví absolventi studia Farmacie v krásné historické aule Karla Engliše na Právnické fakultě MU na Veveří. Promoce probíhaly po celý den a konaly se čtyři běhy pro magisterské a jeden pro rigorózní absolventy. Promocí se zúčastnili úspěšní absolventi celého akademického roku 2023/2024 podzimního i jarního semestru, včetně absolventa anglického magisterského studijního programu Pharmacy. Tři absolventi získali za precizní studium červený diplom.

Gratulujeme všem absolventům a přejeme jim mnoho štěstí a úspěchů v jejich budoucí profesní kariéře!