SPARK Europe Webinar Series

Online webinář na téma New clinical trials regulation targeted for early phase trials proběhne 7. června v čase 16 - 17 hod. Přednášet bude Lenka Součková a Radka Obermannová.

17. 5. 2023

Nové nařízení o klinických hodnoceních bylo zavedeno 31. ledna 2023. Budou představeny první zkušenosti. Jaká jsou úskalí převodu výzkumu do fáze klinického hodnocení?

Lenka Součková je evropskou korespondentkou za Českou republiku v síti ECRIN (European Clinical Research Infrastructure Network). Zastupuje také národní síť CZECRIN a působí jako vědecká pracovnice na Ústavu farmakologie Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.

Radka Obermannová je klinickou onkoložkou na Klinice komplexní onkologické péče Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a Masarykova onkologického ústavu v Brně. Je vedoucí oddělení časných fází klinických studií a hlavní řešitelkou mnoha klinických studií.

Online prostřednictvím MS Teams ǀ Zaregistrujte se prosím zde.
Registrace na webinář je nutná předem.

Webinář pořádá SPARK při Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.