Správní rada MU schválila smlouvy na nákup přístrojového vybavení pro fungování budoucí farmaceutické fakulty

Správní rada Masarykovy univerzity hlasy všech jedenácti on-line přítomných vyjádřila předchozí souhlas s uzavřením kupní smlouvy na nákup přístrojů a zařízení na vědeckou činnost plánované farmaceutické fakulty, o jejímž převzetí vedení univerzity jedná s Veterinární a farmaceutickou univerzitou Brno.

1. 4. 2020

Vzala také na vědomí záměr uzavřít následně nájemní a prováděcí smlouvy, které by umožnily fungování farmaceutické fakulty na Masarykově univerzitě od 1.7. Smlouvy musí projít ještě obdobným schvalovacím procesem na straně Veterinární a farmaceutické univerzity.